با خرید پستی ایران مارکت سنتر، سفارش خود را درب منزل دریافت کرده، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.
 
سبد خرید خالی می باشد.


کتاب نفوذ و تاثیرگذاری برای دامیز

کتاب نفوذ و تاثیرگذاری برای دامیز

دسته کتاب و مجله زیردسته روانشناسی

کتاب نفوذ و تاثیرگذاری برای دامیز
نویسنده / مترجم : الیزابت کوهنکه/ سحر عزتی
شابک : 6-0-95240-600-978
ناشر: آتیسا
توضیحات :
سری کتاب های برای دامیز با بیش از 2000 عنوان و چاپ بیش از 300 میلیون نسخه ، با زبان ساده ، آسان و به طور کاملا کاربردی ، به دور از اصطلاحات فنی برای هر کاری چه ساده و چه پیچیده مرجعی ارزنده و شناخته شده در سراسر جهان به شمار می آید .
در این کتاب می خوانید :
- تغییر باورها و رفتار دیگر در جهت اهدافتان
- متقاعد کردن افراد
- رهبری موفق
- تاثیرگذاری بر خانواده و کارکنان
- موفقیت در مذاکرات
- کسب نتایج مطلوب در زندگی و کسب و کار
دوست دارید چگونه باورها و رفتار دیگران را به گونه ای تغییر دهید که به پیشنهادها ، درخواست ها و طرح های شما پاسخ مثبت دهند ؟ دوست دارید چگونه دیگران را به روشی اخلاقی متقاعد و تحریک کنید تا کاری را انجام دهمد که شما می خواهید . اگر چنین اهدافی دارید، این کتاب را بخوانید .

فروشنده: انتشارات تلاش

قیمت: 7,600 تومان

درصد :5

روش خرید: برای خرید کتاب نفوذ و تاثیرگذاری برای دامیز، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید کتاب نفوذ و تاثیرگذاری برای دامیز


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان

محصولات مرتبط
کتاب شاه کلید زندگی با قانون جذب کتاب تمرینات روزانه برای زنانی  که بیش از حد عشق می ورزند کتاب زنان عصبانی، مردان خونسرد کتاب آیا تونیمه گمشده ام هستی؟
کتاب شاه کلید زندگی با قانون جذب کتاب تمرینات روزانه برای زنانی که بیش از حد عشق می ورزند کتاب زنان عصبانی، مردان خونسرد کتاب آیا تونیمه گمشده ام هستی؟
3,800 تومان خرید کتاب شاه کلید زندگی با قانون جذب 6,600 تومان خرید کتاب تمرینات روزانه برای زنانی  که بیش از حد عشق می ورزند 8,100 تومان خرید کتاب زنان عصبانی، مردان خونسرد 17,000 تومان خرید کتاب آیا تونیمه گمشده ام هستی؟
کتاب مدرسه کسب و کار – چگونه درآمد خود را افزایش دهید - رابرت کیوساکی کتاب دانش آموزان ممتاز چرا برای دانش آموزان ضعیف کار می کنند؟ - رابرت کیوساکی کتاب در جستجوی خوشبختی کتاب آرزوهای تحقق یافته
کتاب مدرسه کسب و کار – چگونه درآمد خود را افزایش دهید - رابرت کیوساکی کتاب دانش آموزان ممتاز چرا برای دانش آموزان ضعیف کار می کنند؟ - رابرت کیوساکی کتاب در جستجوی خوشبختی کتاب آرزوهای تحقق یافته
11,600 تومان خرید کتاب مدرسه کسب و کار – چگونه درآمد خود را افزایش دهید - رابرت کیوساکی 22,600 تومان خرید کتاب دانش آموزان ممتاز چرا برای دانش آموزان ضعیف کار می کنند؟ - رابرت کیوساکی 12,600 تومان خرید کتاب در جستجوی خوشبختی 12,600 تومان خرید کتاب آرزوهای تحقق یافته

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضو سیستم ایران مارکت سنتر محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند. 
Designed And developed By N.E.T E-Commerce group
© 2008 All Rights reserved.